درباره ما

درباره ما

مجموعه شرکت ها و کارخانجات کشت و صنعت در سال 1349 توسط گروه پمپ کشت و صنعت به همت آقای فرهاد نصر پایه گذاری شد. در آغاز پمپ های شافت و غلافی و لوله های فلنجدار تنها تولیدات این گروه بودند که پس از آن انواع پمپ های شناور و کفکش نیز به آن اضافه گشت. مرحله دوم تولیدات این مجموعه پس از سال 1380 و توسط آبیاران کشت و صنعت در زمینه لوله و انواع اتصالات و تجهیزات آبیاری قطره ای و بارانی راه‌اندازی شد. کوبل انواع دیزل ژنراتور نیز از اقدامات بعدی مجموعه بود.

 

 

با تاسیس دفتر بازرگانی خارجی در سال 1383، واردات انواع شناور و کفکش، الکتروپمپ ژنراتور و موتوربرق، الکتروموتور، شیرآلات پلیمری و پروانه ای، سم پاش و ادوات باغبانی، کارواش و غیره به فعالیت‌های آن اضافه شدند و هرساله به یاری پروردگار، گروه مجموعه جدیدی، به این بخش می‌پیوندد. گروه پرهام کشت و صنعت در سال 1389 فعالیت خود را در راستای تولید نهاده های کشاورزی و با نیت سبزتر نمودن سرزمینمان آغاز نمود.

 

در سال 1392 محک پمپ ایرانیان با تولید انواع الکتروموتور شناور و کفکش سه فاز و تکفاز در راستای تکمیل هرچه بیشتر سبد محصولی مجموعه تاسیس شد. هم اکنون گروه تولیدی بازگانی کشت و صنعت با دارا بودن کارخانجات متعدد تولیدی و دفاتر فعال بازرگانی قادر به ارائه خدمات گسترده ای در زمینه صنعت و کشاورزی می باشد. تمامی اعضا گروه محک پمپ ایرانیان، خدمت به تلاشگران این عرصه و صنعت را افتخار خود دانسته و دستیابی به دانش های نوین کشاورزی و بکارگیری آن در صنعت کشاورزی را وظیفه خود میدانند.

فعالیت های ما

تولیدکننده اتصالات قطره ای

تولیدکننده اتصالات پلی اتیلن

تولیدکننده شیرالات پروانه ای (ویفری)

شما می توانید نقطه نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید.